İADELER POLİTİKASI

Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, firmamız garantisi altındadır. Firmamız Tüketici Hakları Kanunu’na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İptal İade ve Değişim Koşulları

Değişim Koşulları;

 • Satışa konulan tüm ürünlerin beden bilgileri belirtilmektedir. Bu bağlamda tüketicinin bu bilgileri dikkate alarak siparişlerini vermeleri hususunda  Alıcı, bu çerçevede değişim hakkına sahip değildir.
 • Ürünler tüketicilerin siparişlerde internette kabul edip sipariş verdikleri bedene göre üretilip yollanmaktadır. Bu çerçevede gönderilen ürünlerin “beden uyumsuzluğu” sebebiyle iadesi/değişimi kabul edilmemektedir.
 • Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.
 • Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

İade Etme Koşulları

 • Siparişi teslim aldığınız anda hatalı, kusurlu, yıpranmış/zarar görmüş İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak iade edebilirsiniz. İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır.
 • Üzerinde değişiklik yapılmış, kişiye özel tasarlanmış ve/veya terzi işlemi gören ürünler için iade söz konusu değildir. Kargo firmasının yanında açıp kontrol ettiği yıpranmış, zarar görmüş ürünleri iade etme hakkı saklıdır.
 • Bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini firmamız karşılamamaktadır.
 • Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

İade Talebinde ücret iadesi Prosedürü

 • İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler firmamız tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Hizmet teslim alımından kaynaklı olarak gümrükte (gümrük vergisi katma değer vergisi, ötv ve telafi edici vergiler vb) ödenen vergi ve masraflar tamamıyla alıcıya ait olup, iade konusuna girmemektedir. Müşteri bunu Kabul ederek işlem yapacaktır.

İade Adresi Bilgilendirme Esasları

 • İade Bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır. İade Adresi: Firma iletişim adresimizdir.
 • Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için iletişim telefonlarımızdan Müşteri Danışma Hattı’nı hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
 • Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya iletişim telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
 • Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.